proFLEX® / проФЛЕКС
SAM-e® 400 / САМ-е 400
Склад
1 флакон містить: активні інгредієнти: гідролізат колагену FORTIGEL® – 10,0 g (г), аскорбінова кислота (вітамін С) – 60 mg (мг); допоміжні речовини: вода, фруктоза, регулятор кислотності лимонна кислота, барвник солодовий екстракт ячменю, ароматичні речовини, консервант сорбат калію, підсолоджувачі: ацесульфам калію, цикламат натрію, сукралоза. Без ГМО.
Загальна характеристика
проФЛЕКС/proFLEX® розчин питний у флаконах
Гідролізат колагену FORTIGEL® для покращення функціонального стану опорно-рухового апарату:
- за надмірної ваги та при болю у суглобах;
- при щоденних надмірних фізичних навантаженнях;
- при регулярних заняттях спортом та дотриманні активного способу життя;
- при появі ознак порушення функціонування суглобів (хрускіт, обмеження рухливості, ранкова скутість).

Яку будову та функції мають суглоби?
Суглобовий хрящ відіграє важливу роль у функціонуванні суглоба, він працює як амортизатор - забезпечує свободу рухів. Хрящ – це міцний та еластичний матеріал, який вкриває поверхні кісток, що входять до складу суглоба. Хрящова тканина амортизує суглоб та запобігає тертю кісток одна об одну.
сновним будівельним матеріалом для хряща є колаген, який забезпечує його еластичність, щільність та пружність, а також здатність витримувати навантаження.
Колаген засвоюється організмом тільки в гідролізованому вигляді.
Гідролізат колагену - це суміш пептидів, які легко засвоюються організмом, швидко всмоктуються в кров та беруть участь у синтезі ендогенного колагену, який сприяє стимулюванню процесу відновлення хрящової тканини.

Як працює проФЛЕКС/proFLEX®?
проФЛЕКС/proFLEX® – продукт виготовлений на основі гідролізату колагену FORTIGEL®. Гідролізат колагену FORTIGEL® тропний до тканин суглобів. Гідролізат колагену FORTIGEL® надходить в організм та використовується для побудови клітин хрящової та сполучної тканин.

Гідролізат колагену FORTIGEL® сприяє:
- компенсації дефіциту внутрішнього колагену в сполучній та хрящовій тканинах;
- підтриманню необхідної пружності та еластичності тканин, зокрема хрящової;
- функціональній мобільності суглобів.
До складу продукту входить також вітамін С, який бере участь у синтезі колагену в хрящовій тканині, захищає клітини від вільних радикалів, а також має важливе значення для підтримки функціонального стану кісток та сполучної тканини.
Завдяки дії гідролізату колагену FORTIGEL® та вітаміну С проФЛЕКС / proFLEX® сприяє поліпшенню синтезу внутрішнього колагену (з віком цей процес порушується).
Продукт готовий до вживання, приємний на смак. Розфасовано у зручні флакони по 25 ml (мл).

Що можна зробити самостійно для покращення функції суглобів? Деякі поради від компанії «Gelita Health GmbH».

Контроль ваги
Люди, які страждають від надмірної ваги, повинні прагнути схуднути, помірно зменшуючи масу тіла. Це сприятиме зниженню навантаження на суглоби та допоможе їм стати рухливішими. Перед початком комплексу заходів для схуднення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Фізичні вправи
Дослідження підтверджують, що навантаження певного ступеня на суглоб потрібне, тому що під час рухів поживні речовини надходять у хрящову тканину. Фізичні вправи допомагають покращити рухливість та еластичність суглобів. Перед початком вправ обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

ПроФЛЕКС/proFLEX® є ефективним доповненням до будь-якої оздоровчої програми для суглобів.
Показання
проФЛЕКС ІНТРА/proFLEX® INTRA як ортопедичний імплант застосовується для полегшення рухливості суглобів (в якості амортизатора), захисту суглобових хрящів та для симптоматичного лікування:
- дегенеративних захворювань (остеоартроз колін- ного та стегнового (кульшового)) суглобів,
- остеоартрозу плеча з випотом (за умови попе- редньої аспірації випоту) в суглоб та без випоту,
- травматичних ушкоджень суглобів з порушенням цілісності хряща.
Дозування та застосування
Застосування:
1. У складі комплексної терапії артрозу, остеоартрозу та остеоартриту.
2. Для відновлення після травм та оперативного втручання на суглобах.
3. При підвищених фізичних навантаженнях та регулярних заняттях спортом.
4. Профілактика захворювань опорно-рухового апарату з метою покращення функціонального cтану суглобів.
Побічні ефекти
При застосуванні у місці ін'єкції можливі реакції у вигляді легкого скороминущого болю, припухлості, почервоніння, артралгії та скутості суглобу. Ці симптоми зникають протягом кількох днів без медичного втручання. У разі, якщо протягом цього періоду симптоми не зникають, необхідно проконсультуватись з лікарем.
Застереження
Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка проФЛЕКС / proFLEX®.
Рекомендації щодо застосування
Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування для дорослих та дітей від 12 років як додаткове джерело гідролізату колагену та вітаміну С - з метою покращення функціонального стану опорно-рухового апарату. Гідролізат колагену FORTIGEL® сприяє компенсації дефіциту ендогенного колагену в гіподермі, сполучній та хрящовій тканинах, сприяє підтриманню необхідної пружності та еластичності тканин, зокрема хрящової тканини, функціональній мобільності суглобів - у звичайних умовах та при підвищених фізичних навантаженнях, а також поліпшенню біосинтезу колагену ІІ типу хондроцитами та регуляції процесів обміну колагену в хрящовій тканині.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Застосування у період вагітності або годування груддю: не слід вживати під час вагітності та в період годування груддю.
Протипоказання
Не застосовувати для лікування пацієнтів з гострим та хронічним піогенним артритом, туберкульозом синовіальної оболонки та суглобів, геморагіями та гемофілією.

Не застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до компонентів медичного виробу.

Не застосовувати пацієнтам з інфекціями або із захворюваннями шкіри в місці ін'єкції.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при темпе- ратурі від 2°С до 25°С та відносній вологості не більше 80% у добре провітрюваних та чистих приміщеннях, та у захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Уникати дії агресивних газів. Не заморожувати.

Невідповідні умови зберігання можуть впливати на ефективність продукту або призвести до порушення стерильності виробу.
Термін придатності
3 роки.
Виробник
Gelita Health GmbH, вул. Уферштрассе, 7, Ебербах 69412, Німеччина, на заводі Sanomed Gesundheits-und Sportnahrungsmittelherstellung GmbH, Макс-Ейс-штрассе, 39, 89231, Ной-Ульм, Німеччина, для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе 26, Цюрих-8001, Швейцарія. www.deltaswiss.eu

Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел. (044) 585-00-41.
Склад
активний інгредієнт: S- аденозил – L- метіонін – 400 мг; допоміжні речовини: стеаринова кислота, гідроксид магнію, текстуратор мікрокристалічна целюлоза, стабілізатор вологості кальцій хлористий, регулятор кислотності оксид кальцію, стабілізатор аргінін, стеарат магнію, антикомкувач кремнію діоксид колоїдний, тальк, альгінат натрію, гліцерин, оболонка: глазуруючий агент шелак. Без ГМО.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність)
Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:
Білки: на 1 таблетку - 0,51 g (г); На 100 g (г) - 45,3 g (г)
Жири: на 1 таблетку - 0,07 g (г); На 100 g (г) - 6,0 g (г)
Вуглеводи: на 1 таблетку - 0,23 g (г); На 100 g (г) - 20,8 g (г)
Калорійність: на 1 таблетку - 3,8 kcal (ккал)/19 кДж; На 100 g (г) - 339 kcal (ккaл)/1429 kJ (кДж)
Рекомендації щодо застосування
застосовуюється як дієтична добавка для дорослих з 18 років, як додаткове джерело S- аденозил – L- метіоніну з метою поліпшення функціонального стану кістково-суглобового апарату та гепато-біліарної системи. Завдяки збільшенню включення в синтез хряща сульфатних груп, які утворились внаслідок його транссульфурування S- аденозил – L- метіонін сприяє відновленню хрящової тканини, бере участь в утворенні потужного антиоксиданту глутатіону, що забезпечує зменшення окислювального стресу в хрящі та сповільнює його руйнування; має ліпотропні та протизапальні властивості. Завдяки нормалізації рівня метіоніну та збільшенню концентрації глутатіону сприяє підтриманню функцій печінки, має гепатопротекторну дію при токсичних впливах алкогольного та неалкогольного генезу.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.
Спосіб застосування та дози
вживати по 1 таблетці 2 рази на добу. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Застосування у період вагітності або годування груддю
не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.
Застереження
індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій, включаючи кропив'янку, утруднене дихання, набряк горла, набряк губ, язика або обличчя, а також інших небажаних проявів, таких як біль у шлунку, нудота, діарея, метеоризм, тривога, судоми та безсоння слід негайно звернутися до лікаря.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не застосовувати при маніакально-депресивних станах.

Слід з обережністю застосовувати хворим, які страждають на діабет чи гіпоглікемію, та тим, хто приймає ліки, трави або добавки, які впливають на рівень цукру. Існує ризик розвитку серетонінового синдрому, тому не слід одночасно з дієтичною добавкою приймати такі лікарські засоби: декстрометорфан, меперидин (демерол), трамадол (ультрам), антидепресанти, леводопа (L-допа), лікарські засоби що застосовуються при діабеті.

Не є лікарським засобом.
Форма випуску
таблетки
Маса нетто
1122,5 mg (мг) ± 5%
Термін вживання
вказано на упаковці.
Термін придатності
3 роки.
Умови зберігання
зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 30 ºС в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.
Виробник
Eckhart Corp.,7110 Редвуд Бульвар, Комплекс А, Новато, Каліфорнія 94945, США, для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН- 8001, Швейцарія.

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.